معرفی

شـرکت درناآوند با بهره گیری از تجارب گرانقدر مهندسین و کادر متخصص خود و در اختیار داشتـن ماشین آلات و امکانات مناسب سعی در تولید تابلوهای برق مطابق با استانداردهای شناخته شده جهانی و ملی نـموده و علاوه بر توسعه امکانات ، افزایش تولید و ایجاد اشتغال همواره در جهت دستـرسی به تکنولوژی پیشـرفته در تولید و ساخت تابلوهای الکتـریکی به منظور قطع وابستگی صنایع کشور در این زمینه تلاش نـموده است .
همچنین این شـرکت دارای سابقه طولانی در تولید ، نصب و راه اندازی تابلوهای الکتـریکی در پروژه های متعدد عمرانی و صنعتی کشور با رعایت کلیه موازین فنی می باشد.

تولیدات

تابلوهای فشار متوسط تا 33KV از نوع ثابت
تابلوهای توزیع فشار ضعیف از نوع ثابت
تابلوهای کنتـرل موتور MCC فشار ضعیف از نوع ثابت
تابلوهای خازنی اصلاح ضـریب قدرت
تابلوهای سیستم های کنتـرل صنعتی PLC و حفاظت الکتـریکی
تابلوهای کنتـرل سیستم های تهویه
تابلوهای دیواری روکار و توکار
تابلوهای ترانسفرسوئیچ، سنکرونایزر و استارت اتوماتیک دیزل ژنراتورها

خدمات جانبی

طراحی سیستم های کنتـرل و حفاظت توزیع الکتـرونیکی
طراحی سیستم های کنتـرل صنعتی بر مبنای PLC جهت خطوط تولید و سیستم های مکانیزه
نصب، راه اندازی، نظارت و پیش راه اندازی سیستم های الکتـریکی صنعتی و غیرصنعتی

معرفی واحدهای مختلف کارگاه

واحد بازرگانی :
پیشنهادهای فنی و سفارش های رسیده توسط واحد بازرگانی به کمک واحد فنی و با بهره گیری از مهندسین کارآزموده بر مبنای نیازهای پروژه تهیه می شود . در واحد فنی به کمک امکانات طراحی و شبکه کامپیوتری شـرکت کلیه عملیات طراحی و نقشه کشی، جانـمایی، سیم کشی و در نهایت تهیه نقشه های کارگاهی Shop Drawing با در نظرگرفتـن اینتـرلاک های لازم و سایر نیازهای خاص پروژه صورت می گیرد . واحد تولید شامل بخش های زیر می شود :
- فلزکاری
- رنگ آمیزی
- مونتاژ
- تست و کنتـرل کیفیت
واحد مونتاژ :
در واحد مونتاژ کلیه قطعات رنگ آمیزی شده به کمک ابزار خاص، مونتاژ شده و الـمانها و قطعات الکتـریکی و سایر قطعات نظیر شمش ها، ساپورت ها و سیم بندی های لازم نیز بر اساس استانداردهای IEC در فضایی به وسعت 200 متـر مربع صورت میگیرد.
واحد فلزکاری :
در واحد فلزکاری کلیه امکانات ماشینکاری لازم جهت برش، خمکاری و سوراخکاری قطعات مختلف فلزی تابلوها در فضایی به وسعت 180 متـر مربع انجام می پذیرد.
واحد رنگ آمیزی :
در این واحد عملیات چربی زدایی، شستشو و رنگ آمیزی به روش الکتـرواستاتیک انجام شده و مراحل پخت در کوره صورت می گیرد.
واحد تست و کنتـرل کیفیت :
این واحد مجهز به ابزارهای تست مختلف پرتابل جهت اندازه گیری و کنتـرل و تست تابلوها در محل استقرار تابلو یا در محل مخصوص تست می باشد. همچنین در این واحد کلیه مشخصات فنی تابلو و نیز نوع قطعات به کار رفته و نیز اینتـرلاکینگ و مدارهای فرمان تابلو مورد آزمایش قرار می گیرند.